اریکسون و چند چهره‌ سر‌شناس فوتبال جهان در مشهد

ایلنا: حجت الاسلام حسن ناصری‌پور گفت: چهره‌های سر‌شناس فوتبال جهان همچون سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلستان خردادماه سال آینده به مشهد می‌آیند.

قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان رضوی در حاشیه افتتاح آکادمی فوتبال باشگاه ابومسلم در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا گفت: در خردادماه سال ۹۱ همایشی بین المللی در بحث فوتبال در مشهد برگزار خواهد شد که چهره‌های سر‌شناس فوتبال جهان همچون اسون گوران اریکسون سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلستان در آن حضور خواهند داشت.

ناصری‌پور افزود: این همایش به همت باشگاه ابومسلم و در جهت ارتقای سطح کیفی فوتبال و گام برداشتن به سوی فوتبال علمی و تحلیلی برگزار خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت تیم فوتبال ابومسلم خراسان نیز گفت: در این فصل حمایت‌های مالی و معنوی بسیار خوبی از سوی مالک این باشگاه انجام شد که خوشبختانه با حضور حشمت مهاجرانی و خداداد عزیزی کادرفنی تقویت و بازیکنان بسیار خوبی چه در ابتدای فصل و چه در نیم فصل به ابومسلم اضافه شدند.

ناصری‌پور ادامه داد: متاسفانه ابومسلم در این فصل از داوری بسیار لطمه خورده و داوری‌های ضعیف در کنار نتیجه نگرفتن‌های در خانه از مهم‌ترین مشکلات ابومسلم در این فصل است.

قائم مقام باشگاه ابومسلم با اظهار امیدواری نسبت به صعود ابومسلم به لیگ بر‌تر اظهار داشت: این تیم هنوز هم از بخت‌های اصلی صعود به لیگ بر‌تر محسوب می‌شود اما اگر ابومسلم به لیگ بر‌تر صعود نکرد؛ خراسان رضوی بازهم در لیگ بر‌تر فصل آینده نماینده خواهد داشت.

ناصری‌پور با اشاره به احتمال ۱۶ تیمی شدن لیگ بر‌تر فصل بعد گفت: با این وجود صعود ابومسلم به لیگ بر‌تر سخت خواهد شد اما در حال حاضر بررسی‌های لازم بر روی تیم‌های لیگ بر‌تر با توجه به شرایط فعلیشان در جدول انجام می‌گیرد تا در صورت عدم صعود ابومسلم، یک تیم به نمایندگی از خراسان رضوی در لیگ بر‌تر حضور پیدا کند زیرا این استان تمام امکانات لازم برای حضور یک تیم لیگ برتری را دارد.

وی در پاسخ به سوال حبرنگار ایلنا مبنی بر حضور راه آهن در مشهد به عنوان نماینده فصل بعد این استان در لیگ بر‌تر گفت: راه آهن در حال حاضر یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ بر‌تر است اما این باشگاه هم یکی از گزینه هاست، اما باید منتظر قطعی شدن ماندن یا سقوط تیم‌ها در لیگ بر‌تر بود تا تصمیمات مدبرانه‌ای در این زمینه گرفته شود.

قائم مقام باشگاه ابومسلم با اشاره به اینکه این باشگاه متعلق به مردم خراسان است، تصریح کرد: در نیمه دوم اسفندماه سال جاری ۳۰ درصد سهام این باشگاه در مرحله اول به مردم واگذار می‌شود.

ناصری‌پور در پاسخ به این مطلب که در ابتدای فصل نیمی از سهام باشگاه در اختیار پدیده شاندیز قرار گرفته، گفت: پهلوان مقدم مدیر مجموعه پدیده شاندیز با توجه به برنامه‌های پیش روی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم سهام متعلق به خود را نیز در اختیار باشگاه قرار داده تا به مردم واگذار شود.

وی افزود: متاسفانه در این فصل هیچ حمایت مادی از سوی مسئولان و صنایع استان به تیم ابومسلم انجام نشده اما با این حال ما بسیاری از بدهی‌های این تیم را در سالیان قبل پرداخت کرده‌ایم.

ناصری‌پور با اشاره به اینکه بسیار معتقدند که استانداری به این باشگاه کمک می‌کند، گفت: استانداری تاکنون هیچ کمکی به این باشگاه نکرده و تنها کمک آن‌ها کمک‌های معنوی و گفتاری بوده که در این زمینه هم مدیران سابق و جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی حمایت‌های معنوی را انجام داده‌اند.

/ 0 نظر / 19 بازدید