جبهه متحد در پی رییس جمهور شدن قالیباف است

بزرگان جبهه متحد اصولگرایان با لیست اعلام شده موافق نیستند لذا این ترکیب را بر هم خواهند زد و نفرات دیگری را در لیست خود قرار خواهند داد.
سید محمد جواد ابطحی عضو جبهه پایداری و نماینده مردم خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار آریا درباره آخرین وضعیت لیست انتخاباتی جبهه پایداری گفت:بعد از اعلام نظر شورای نگهبان درباره داوطلبان و تعیین تکلیف کاندیداها ،ظرف 10روز آینده لیست سی نفره انتخاباتی کاندیداهایی جبهه پایداری را در تهران و سراسر کشور اعلام می کنیم .
وی افزود: برخی از کاندیداها در هر دو لیست جبهه متحد و جبهه پایداری مشترک هستند که به عنوان مثال می توان به حضور حداد عادل در هر دو لیست اشاره کرد لذا ممکن است افراد دیگری هم به این لیست اضافه شوند.
این نماینده اصولگرا معتقد است لیست جبهه متحد لیست اعلام شده نیست و تغییر خواهد کرد.
وی اضافه کرد: مطلع هستم که بزرگان جبهه متحد با لیست اعلام شده موافق نیستند لذا این ترکیب را بر هم خواهند زد و نفرات دیگری را در این لیست قرار خواهند داد.
ابطحی در ادامه اظهارداشت:تا جایی که من اطلاع دارم فعالیت جبهه متحد اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است در واقع این جبهه در تلاش است برای رییس جمهور شدن قالیباف فعالیت کند.
عضو جبهه پایداری همچنین درباره حذف علی مطهری ،کاتوزیان و عباسپور از لیست جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: این سه نفر به هیچ وجه اصولگرا نبوده و نیستند که بخواهند آنها را درلیست جبهه متحد قراردهند لذا اگر  جبهه متحد غیر ازاین رفتار می کرد نمی توانست پاسخ افکار عمومی را بدهد.
ابطحی این دیدگاه که نام این سه نفر به دلیل انتقاد از دولت کنار گذاشته شده اند را رد کرد و و اظهارداشت:ملاک انتخاب و گزینش و یا به عبارت دیگر مرزبندی ما انتقاد ازدولت نیست لذا بارها هم نسبت به این مساله تذکر داده ایم در واقع بحث بر سر این است که تفکر درحوزه اصولگرایی به عمل است نه در شعار.

/ 0 نظر / 34 بازدید