دنیزلی، مهدوی کیا را خط زد

مصطفی دنیزلی در اولین روزهای ورود خود به ایران و گرفتن دوباره سکان هدایت پرسپولیس بسیار پرکار بوده و گفته است که تنها رساندن پرسپولیس به جایگاه اصلی اش او را راضی می کند. در این راستا شب گذشته هم در جلسه ای با سردار زارع قائم مقام باشگاه درخواست های خود را برای رفع مشکلات باشگاه پرسپولیس در تمرینات به باشگاه داد و مهمتر از آن، لیست بازیکنان موردنظر باشگاه را مورد بررسی قرار داد.
براساس این گزارش، دنیزلی در این لیست پیشنهادی از آمدن خلعتبری استقبال کرد.با رفتن حقیقی از پرسپولیس و جایگزینی محمد محمدی مخالفت خود را اعلام نمود. سرمربی جدید سرخپوشان دلیل این نظریه را تغییرات و تحولات ساختاری دانست و گفت: "قصد داریم بدنه باشگاه را جوانان تشکیل دهند." البته ناگفته نماند پیرامون جدایی حقیقی از پرسپولیس هم وی جلسه ای را برگزار نمود و دلایل این عمل را در حضور دروازه بان سرخپوشان جویا شد. از طرفی دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس که به دنبال جذب مهدوی کیا بودند و حتی قبل از حضور دنیزلی به ایران با وی مذاکره هم داشتند و توفقات خوبی هم حاصل شده بود. اما سرمربی جدید پرسپولیس به دنبال اهداف دیگری است که با رد جذب این بازیکن قدیمی پرسپولیس، گویا او و خیلی های دیگر در نگاه های این مربی ترک تبار نمی گنجند.چراکه او اعلام کرده دوست دارد بازیکنانی جوان را به پرسپولیس اضافه کند.
گفتنی است، ‌زاید مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس که پس از عقد قرارداد با این تیم به کشورش رفته 5 روز دیگر به تهران بازمی گردد. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای مهاجم خود درخواست اقامت در ایران کرده‌اند تا مشکل او حل شود./

/ 0 نظر / 24 بازدید