احمدی نژاد: دو نوار 45 دقیقه ای روی میزم دارم که خیلی چیزها را مشخص می کنند

حال اگر این دو نوار 45 دقیقه منتشر شود و مردم بفهمند که چه کسانی درحال توطئه چینی علیه دولت می باشند، چه واکنشی نشان می دهند؟ آن وقت در عرصه سیاسی که هیچ، آیا جایی در این کشور خواهند داشت؟

یک سایت به اسفندیار رحیم مشایی خبری را بروی خروجی خود قرار داده است که از اخبار محرمانه جدیدی حکایت دارد.

به گزارش آریا سایت "رها پرس"در این خبر نوشته است :دکتر احمدی نژاد در جلسه معارفه مهندس رحیم مشایی به عنوان رئیس گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری در تاریخ 8 بهمن 1388، از جلسه برخی سیاسیون برای توطئه علیه دولت پرده برداشت.

رئیس جمهور اظهار داشت تعدادی از سیاسیون در جلسه ای خصوصی گفته اند که اگر دولت دهم همانند دولت نهم موفق عمل کند، در انتخابات ریاست جمهوری آینده(سال 92) دولت به هر کسی که اشاره کند، او پیروز انتخابات است.احمدی نژاد ادامه داد آن ها در آن جلسه بحث کرده اند که دولت احتمالا در انتخابات به چه کسی اشاره می کند و تعدادی از افراد را اسم برده اند و پس از بررسی گفته اند احتمالا مشایی مورد حمایت دولت خواهد بود و همانجا تصمیم می گیرند که مشایی را بزنند و تخریب کنند.

رئیس جمهور تأکید کرد که 2 تا نوار 45 دقیقه از آن جلسه الآن روی میز من است.

این سایت ادامه داده است: با این وصف مشخص است که چرا دو سال، تخریب مهندس مشایی اولویت اصلی رسانه های وابسته به همان سیاسون است و بر اساس تصورات و خیالاتشان مبنی بر احتمال ورود وی به عرصه انتخابات آینده ریاست جمهوری، انواع اتهامات را همچون سیل به سوی او جاری کرده اند.حال اگر این دو نوار 45 دقیقه منتشر شود و مردم بفهمند که چه کسانی درحال توطئه چینی علیه دولت می باشند، چه واکنشی نشان می دهند؟ آن وقت در عرصه سیاسی که هیچ، آیا جایی در این کشور خواهند داشت؟

/ 1 نظر / 19 بازدید
fereshteh

س.تورو خدابگید کی این دو نوار 45دقیقه ای می اد رو سایت