با دستگیری دو قاتل فراری راز جنایت خونین دی ماه گشوده شد

وی بابیان اینکه ماموران در تحقیقات و بررسی های اولیه دریافتند که مقتول بر اثر جراحات شدیدی که به سر وی وارد شده است جان خود را از دست داده و به قتل رسیده است، گفت: ماموران پس از جمع آوری مدارک و شواهد بر جای مانده در صحنه قتل تحقیقات تخصصی و فنی خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان فراری آغاز کردند.


رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات ماموران مشخص شد مقتول دارای وضعیت مالی خوبی بوده و مشکلاتی نیز در محل کار بر سر برخی از معاملات خود داشته است که بدنبال این موضوع تعداد ۵ نفر به عنوان مظنون دستگیر شده و به پلیس آگاهی منتقل شدند.


وی گفت: ماموران در ادامه تحقیقات خود که با هماهنگی مراجع قضایی صورت گرفت موفق شدند به سرنخ های تازه ای دست پیدا کنند.


عطار بیان کرد: با دستگیری ۱۲مظنون دیگر که در آخرین روزهای زندگی مقتول بیشترین ارتباط را با وی داشتند فردی به عنوان متهم به قتل شناسایی و دستگیر شد.


وی ادامه داد: این متهم که در ابتدا منکر هر گونه دخالتی در قتل می شد وقتی با مدارک و ادله پلیس مواجه شد لب به اعتراف گشود و به قتل و سرقت خودروی مقتول اعتراف کرد.


وی افزود: بدنبال اعترافات این قاتل مشخص شد همدست دیگر وی نیز در شهرستان خاش مخفی شده که بلافاصله اکیپی از پلیس آگاهی استان با نیابت قضایی به خاش اعزام شده و موفق شدند با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان متهم دوم را نیز دستگیر کنند.

/ 0 نظر / 13 بازدید