خـبــــــــرچـیـــــــــــن
 
تازه ترین مطالب : علمی،فرهنگی،هنری،سیاسی،اجتماعی و...

خبرگزاری فارس: دبیر سابق « کمیته پدافند غیرعامل کشور » در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر وابستگی جریان انحرافی به بعضی از اشخاص سکوت کرد.

خبرگزاری فارس: فتنه‌گران از جریان انحرافی پشتیبانی می کنند

 به گزارش گروه فضای مجازی فارس،‌ سایت مبشرون گفت و گوی کوتاهی را با داوود احمدی نژاد منتشر کرد. 


داوود احمدی نژاد در گفتگویی با سامانه مقاومت سایبری مبشرون با اشاره به حمایت تمام گروه ها و جریان های فتنه 88، از جریان انحرافی فعلی کشور گفت: تمام افراد و گروه هایی که دل به فتنه 88 بسته بودند اکنون پشتیبان جریان انحرافی شده اند و این جریان از حمایت اکثر جریان های منحرف کشور برخوردار است.

برادر رییس جمهور در پاسخ به این سوال که با توجه به این موضوع که انقلاب اسلامی در طول حیات خود با گروه ها و جریان های معاند و منحرف زیادی رو به رو بوده است، آیا الان به جز جریان موسوم به انحرافی، جریان منحرف دیگری در بدنه نظام وجود دارد گفت: تمام عوامل منحرف در فتنه 88 و پیش از آن به دلیل سوخته شدن و رو شدن دست و چهره شان برای ملت، دل به جریان انحرافی فعلی بسته اند و آن را همه جانبه پشتیبانی می کنند.

دبیر سابق « کمیته پدافند غیرعامل کشور » در پاسخ به سوال خبرنگار مبشرون مبنی بر وابستگی جریان انحرافی به بعضی از اشخاص سکوت کرد.

احمدی نژاد در مورد راه چاره برخورد با جریان انحرافی که در بدنه دولت رسوخ کرده است با توجه به اینکه طیف جریان اصولگرایی و ارزشی حامی دولت بوده و هستند ، به خبرنگار ما گفت: ملت ایران راهکار ایستادگی در برابر فتنه انگیزی های داخلی و خارجی را پیش از این عملیاتی کرده است یعنی پیروی بی چون چرا از خط ولایت. این را ملت ایران اجرایی کرده است، که استمرار آن و تکیه بر این موضوع که ما با ولایت زنده ایم یقینا همه چیز را به بهترین وجه ممکن پیش خواهد برد.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٧ دی ۱۳٩٠ توسط یاس
تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است | ياس : yasblog

تبادل لينک

خريد بک لينک