خـبــــــــرچـیـــــــــــن
 
تازه ترین مطالب : علمی،فرهنگی،هنری،سیاسی،اجتماعی و...

آخرین سفر استانی احمدی نژاد به قم قرار بود در هفته اول اردیبهشت انجام شود اما به دلایلی که هیچ گاه مشخص نشد این سفر لغو شد.

به گزارش صراط ، به طور معمول ریاست جمهوری دو نوع سفر داخلی دارند، یک نوع برای افتتاح پروژه های عمرانی و در شیوه ای دیگر سفرها که به سفرهای استانی معروف است ضمن افتتاح پروژه های ملی و استانی حتما دیدارهایی هم با اقشار مختلف استان و چند دیدار عمومی برگزار خواهند کرد.


آخرین سفر استانی احمدی نژاد به قم قرار بود در هفته اول اردیبهشت انجام شود اما به دلایلی که هیچ گاه مشخص نشد این سفر لغو شد. سفری که انجام نشد هم قرار بود بدون حضور هیئت وزیران و دیدار عمومی و تنها برای افتتاح چند پروژه عمرانی باشد.
گفتنی است بعد از حمایت های بی دریغ شخص محمود احمدی نژاد از سران جریان انحرفی و اقدامات خلاف مصلحت آنها، دلخوری های شدیدی در میان آحاد مردم استان قم که به بصیرت و ولایتمداری شهره هستند، به وجود آمده بود. گروهی معتقد بودند در صورت سفر احمدی نژاد به استان قم در صورت رویارویی وی با مردم حتما شعارهایی بر علیه جریان انحرافی از طرف مردم سر داده خواهد شد و این موضوع موجب لغو چند باره سفر استانی احمدی نژاد به استان قم است.

شایان ذکر است استان قم یکی از بزرگ ترین پایگاه های حامیان مردمی احمدی نژاد در دو انتخابات گذشته ریاست جمهوری بوده است.


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ٥ دی ۱۳٩٠ توسط یاس
تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است | ياس : yasblog

تبادل لينک

خريد بک لينک