خـبــــــــرچـیـــــــــــن
 
تازه ترین مطالب : علمی،فرهنگی،هنری،سیاسی،اجتماعی و...
عباسی: با این صحبت‌ها به جایی نمی‌رسیم...
عابدینی: اعتمادبه‌نفس جامعه فوتبال فدای کفاشیان شد/با احترام به قانون حرمت‌ها را حفظ کنید...

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه داماش گفت: آقای کفاشیان؛ ما جامعه فوتبال خود را می‌شناسیم و آن را باور داریم و اعتماد به نفس این جامعه را فدای حضور شما کردیم.

خبرگزاری فارس: عابدینی: اعتمادبه‌نفس جامعه فوتبال فدای کفاشیان شد/با احترام به قانون حرمت‌ها را حفظ کنید

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر عابدینی در مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال به عنوان مخالف یکی از سخنرانان بود که سخنان خود را این گونه آغاز کرد: جناب آقای کفاشیان روزی که جامعه فوتبال آغوش خود را باز کرد و شما را به عنوان رئیس پذیرفت، در آن روز یک نشست و برخاست هم صورت نگرفت و همگان به شما چون شخص ورزشی بودید، احترام گذاشتند اما شما مدیری ورزشی بودید که در فوتبال ناشناخته محسوب می‌شدید.


وی ادامه داد: ما جامعه فوتبال خود را می‌شناسیم و آن را باور داریم و آن روز اعتماد به نفس این جامعه را فدای حضور شما کردیم.

عابدینی تصریح کرد: 4 سال با تمام سختی‌ها و راحتی‌ها و گرمی‌ها و ناکامی‌ها و بردها و شکست‌ها گذشت. چرا می‌خواهید در واپسین روزهای دوره شما اتفاقاتی بیفتد که نامیمون و نامبارک است. چرا می‌خواهید اختیارات مجمع را در اختیار رئیس فدراسیون قرار دهید و دم از قانون می‌زنید.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قوانین مختص مجلس است، خاطرنشان کرد: در کجای قوانین آمده اختیارات جمع و خرد جمعی را بگیرید و در اختیار فرد بگذارید. دامنه تقدیس را تا کجا می‌خواهید ادامه دهید. اجازه دهید جایگاه اجرایی به کار اجرایی بپردازد و حرمت‌ها حفظ شود.

وی یادآور شد: من امروز پیرترین آدم جمع هستم و البته این اعضا از خردمندان فوتبال محسوب می‌شوند. چرا فرصت را از آنها می‌گیرید. من حتی معتقدم برخی از اعضای کمیته‌های فدراسیون را هم باید مجمع انتخاب کند.

عابدینی افزود: اگر می‌خواهید اصلاح کنید این مسائل را اصلاح کنید. رئیس موظف است مصوبات هیئت رئیسه را اجرا کند. ملوک الطوایفی که نیست. 

وی تاکید کرد: اقای کفاشیان شما سنگ نفر بعدی را به سینه می‌زنید اما اجازه دهید بعدی بیاید و ببینید ما چگونه با او برخورد می‌کنیم.  چرا اینچنین درخواستی مطرح می‌کنید که مجمع ملتهب شده و برخی دوستان نگران.

مدیر عامل باشگاه داماش عنوان کرد: امروز به خود می‌بالیم که ورزش‌مان وزارت دارد. بحث من وزیر نیست و وزارتخانه را می‌گویم و این یعنی قانونی، ‌حساب شده باشد.

وی ادامه داد: به جامعه ورزش و فوتبال احترام بگذارید و اجازه دهید حرمت‌ها حفظ شود. آنچه به دیگران خرده می‌گیرید ما را ناراحت نکند چرا که شلاق انتقاد، مسیر را درست می‌کند.

در ادامه عباسی وزیر ورزش با بیان اینکه عابدینی به عنوان مخالف نکاتی را گفته که شاید مخالف آن باشم، ادامه داد: ما قرار است امروز دراین مجمع پیشنهادات را مطرح کنیم که آنها رای می‌آورند یا خیر و شاید اگر بخواهیم این گونه صحبت‌ها را ادامه دهیم به نتیجه نرسیم.

وی ادامه داد: اولین مسئله زمان انتخابات است که اصرار دارم در سال 90 برگزار شود.

در مجمع قبلی هم اگر می‌دانستم قرار است اینچنین اختلافات بیفتد، اجازه نمی‌دادم که زمان انتخابات در آن مجمع مشخص نشود و کار به امروز بکشد اما چون شما از من خواستید و ما هم به رای شما صحه گذاشتیم و اجازه دادیم عده‌ای برای بررسی بیشتر در این مورد امروز تصمیم‌گیری کنند.

جعفری مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز در ادامه و در سخنانی کوتاه انتقادات عابدینی را تائید کرد.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٤ دی ۱۳٩٠ توسط یاس
تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است | ياس : yasblog

تبادل لينک

خريد بک لينک